Ürünlerimiz


Android Pos İsteyenler İçin

iMin D2 Android tabanlı, bilgisayar gibi görünen oldukça şık bir pos cihazıdır. Büyük ekranıyla kullanımınızı olukça kolaylaştıracaktır. Ethernet Bluetooth ve Wifi gibi özellikleri mevcut. Aynı zamanda 1.5W Hopörlöre sahip.


Bilgisayar İsteyenler İçin 18.5 Inç

Intel I3 işlemciye sahip olması ve 120 GB SSD fazlasıyla yeterli olacaktır. Şık dokunmatik ve 18 Inc bilgisayar sektördeki ihtiyacınızı karşılayacaktır.


Yeni Başlayanlar İçin Uygun Fiyatlı

Android işletim sistemine sahip Lenovo Tab M10 Yada Samsung Galaxy Tab A8 hızlı bir başlangıç yapmanız için yeterli. Yanında Usb+Lan printer ile siparişlerinizi yada hesaplarınızın çıktılarını alabileceksiniz.


Tek Kasa Android POS İsteyenlere!

iMin D1 Normal Pos Cihazlarına göre 3 kat daha hızlıdır. 8 Çekirdeğe ve 1.8Ghz Güce sahip. İçerisinde yazıcı bulunuyor, tek cihazla bütün sorunlarınızı çözebilirsiniz. Terchinize göre 13 inç yada 10 inç mevcut.


Apple Kullanmak İsteyenler İçin!

10.2" Büyüklüğünde Apple 8. Nesil 32 Gb Ipad işinizi fazlasıyla görecektir. Apple kalitesini hissederken diğer yandan yazıcıdan çıktı alabilir ve yüksek hızı sayesinde fazlasıyla memnun kalacağınız bir diğer ürün paketimiz.


El Terminali İsteyenler!

iMin T2 Modeli garsonlarınız için oldukça ideal, üzerinde bulunan printer sayesinde hesap ödemelerinde git gelleri kısaltacak ve mekanınızı oldukça şık gösterecek cihazlardan, uzun kullanım süresi hafifliği ve wifi 4g gibi özellikleri bu ürünü oldukça ilgi çekici yapabilir.


Android Display System

Wifi ve Bluetooth'a sahip, genelde mutfak kullanımları için uygundur, yağa ve dumana karşı dayanıklı. 10, 15 ve 21 inç seçenekleri mevcuttur.


80MM USB-LAN Printer

Hem Usb hemde ethernet bağlantısı ile kullanabileceğiniz hızlı termal yazıcı.